
Max.8 CD vagy Dupla rétegű DVD!!

--
Remélem ez jobb lesz mint a 2k4!
De grafikailag mindent porba zúz.(Remélhetőleg!

)Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D
Fórum » Beszélgetés a játékokról



)Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D