28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Unreal Tournament 2006



Írd ide hozzászólásod:

atat
atat [7]
Ezt a játékot nagyon várom!Ez vajon hány CD/DVD-s lesz??
Max.8 CD vagy Dupla rétegű DVD!!
--
Remélem ez jobb lesz mint a 2k4!
De grafikailag mindent porba zúz.(Remélhetőleg!)

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Vissza

Fórumszabályzat