28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Playboy: The Mansion (Ismertető)

Gerry
#5 Gerry [8082]
Ez remek, de hol is akadtál el?

Válasz erre

Előzmény: V.Verdy 2005.05.13. 19:53
V.Verdy
#4 V.Verdy [3]
Hááát. Nekem megvan. Kipróbáltam. És megnyerte a tetszésem. Ezt mondjuk kicsit elfogulva mondom, de azt nem hiszem hogy a Simssel kellene összehasonlítani, mert akkor természetesen alul marad. A játék lényege, fényképezni, ismerkedni és üzletet kötni, valamint összeállítani egy az embereket minnél jobban érdeklő újságot. Nekem tetszik, eddig is eljátszogattam vele, és szerintem ezután is fogok.
Jaaaaa. Amúgy azért is írok, mert elakadtam. Igaz, hogy kitartással eddig is sikerült megoldani a dolgokat, de arra az esetre, hogyha mégsem sikerülne, akkor ha valaki tud írjon egy e-mailt
(vverdy@msn.com) vagy ide egy linket plíz! /Verdy/

Válasz erre

Gerry
#3 Gerry [8082]
Ízlések és pofonok. A nagy kebelcsoda és menedzser-szimulátor fanok el tudják vele ütni az időt-és az átlag halandó peon is.
Próba szerencse

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.05.09. 15:12
MagicMoment
#2 MagicMoment [17778]
fú,hát elolvasva a címet,sokkal többet vártam tőle. ahogy olvastam és el-el nézegettem a képeket,egyre inkább körvonalazódott bennem,h ezzel a játékkal _nem_ fogok játszani.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Playboy: The Mansion (Ismertető)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat