28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bos Wars - teljes verziós stratégia (Hírek)

Barthezz
#3 Barthezz [54711]
Én is kipróbáltam, a 2 kép alapján tiszta TA-snak tűnt a grafikája, de még a WarCraft 2 szintjét sem ütötte meg Ráadásul tetű lassú a játékmenet, meg még építkezni se tudtam, mert 0 pénzzel indult a küldetés, így még azt az épületet sem tudtam megvenni ami a pénzt csinálná, szal nagyon frankó volt így A menürendszert meg egyenesen lecsórták a Blizzardtól...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

ShuleyvA
#2 ShuleyvA [911]
hát én kipróbáltam, grafikailag nulla, de el lehet rajta szórakozni... olyan másfél percet bírtam XD de ez nemjelenti azt, hogy rossz játék lenne... ebben is biztos van valami jó... valahol jó mélyen...

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Bos Wars - teljes verziós stratégia (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat