Ráadásul tetű lassú a játékmenet, meg még építkezni se tudtam, mert 0 pénzzel indult a küldetés, így még azt az épületet sem tudtam megvenni ami a pénzt csinálná, szal nagyon frankó volt így
A menürendszert meg egyenesen lecsórták a Blizzardtól..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"