Hosszú ideje először nem volt olyan érzésem, hogy kényszerből beszélek a társakkal és csak azért járok a kedvükben, hogy később segítsenek. Érdekes volt mindegyikük története, már csak ezért megérte feltornászni náluk a befolyást, ellenben pl az NWN 2-vel, ahol az nyújtotta a legnagyobb kihívást, hogy eldöntsem, melyik idiótát tudom most úgy lerázni, hogy azért ne csapjon agyon az első szembejövő ork csorda.i tell it like it is, cause im a bold figure

Mármint, hogy eltüntetik az RPG-részt? Nekem az rémlik, hogy bonyolítják!
