Ha jól emlékszem a fejlesztés vezetője nyilatkozta, hogy a klasszikus 1. rész nem volt elég akciódús, illetve bejelentették már, hogy falon átütés és gyilkos szuperkombók is lesznek a játékban, úgyhogy aki komolyan gondolja, hogy végre egy méltó folytatást kap ez a játék, nagyot fog koppanni. A sablonos szerelmi szálat nem is kommentálom inkább.

i tell it like it is, cause im a bold figure