Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)
lehet, hogy félreértettél, de én pont azok pártján vagyok akik több realizmust várnak az új NFS-től... amit valszeg meg is kapunk.
A NFS 5-ben is egy kicsit összetörnek a kocsik.
Na persze nem annyira hogy széthullanak de azért törnek.
P.I.D.
Na persze nem annyira hogy széthullanak de azért törnek.
P.I.D.
"FORFEIT FORFEIT"
XD Na igen, jó régen volt már, de azért akkor még tudtak autós játékokat csinálni. Stunts, Street Rod, Test Drive...
XD Na igen, jó régen volt már, de azért akkor még tudtak autós játékokat csinálni. Stunts, Street Rod, Test Drive...

Street Rod :> meglep, hogy valai még emlékszik rá.
FORFEIT FORFEIT
FORFEIT FORFEIT
Hát NFS játékban nem is számítottam ilyesmire. Talán másikban, de ezek már sajnos kimentek a divatból, elég kár
"Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést..."
Ilyenre ne is számíts! Mivel a játék konzolra is megjelenik, ott meg nem divat az ilyesfajta tökölés.
Ilyenre ne is számíts! Mivel a játék konzolra is megjelenik, ott meg nem divat az ilyesfajta tökölés.
horrorgeeks.blogspot.com
Valóban, a Pro Street-ben volt valami törés, de ehh.... Amiben jól meg van csinálva a törés (legalábbis jobban): FlatOut játékok. Na abban vazzeg tényleg atomjaira hullik a verda ha úgy vezetsz.
Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.
Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.
Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...
Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.
Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.
Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...

Az autós játékok terén az NFS a szemét. Elhiszem, hogy vannak más szar-fos játékok is, de itt most az autós game a téma. És ott az NFS van a fos csúcsán.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Nem csak az Nfs az a bizonyos szemét,hanem sok más játék is.
Igen, jobb lesz. Vagy neked most frankón azaz élvezet, hogy fék nélkül 350-el is megvan a kanyar, és ha a falnak vagy az oszlopnak mész, semmi baja a verdádnak? Mert akkor egészségedre.
Sajnos az ilyen felfogású emberek miatt tudja lenyomni a torkunkon az EA évek óta azt a szemetet, amit NFSnek hívnak.
Sajnos az ilyen felfogású emberek miatt tudja lenyomni a torkunkon az EA évek óta azt a szemetet, amit NFSnek hívnak.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
ha törnek a verdák, és nem 290-el vesszük be a 90°-os kanyart már jó lesz... nem?
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
A Gridben törnek a verdák, a Pro Streetben csak próbálkoztak vele, de nem nagyon jött össze, szóval szerintem jogos a felháborodás. Bár az NFS mindig is egy "350-el is megvan a kanyar" game lesz, szóval én nem várok tőle sokat.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Jó, persze lehetne fokozni a törést olyanokkal, hogy kigyullad a verda, netán felrobban, de ne legyünk telhetetlenek...
A Pro Streetben törnek a verdák. Az kimaradt neked?
Elég, ha egy kisebb buckára rámegyek, máris atomjaira hullik a verda. Kell ennél több?
Elég, ha egy kisebb buckára rámegyek, máris atomjaira hullik a verda. Kell ennél több?
Például. Ha úgy vezetsz, hogy rommá töröd az autódat, akkor megérdemled, hogy a hatodik kör után a verdád kacsázva feltekeredjen az első villanyoszlopra. Hardon.
Oké, legyen arcade mód is a játékban, ahol ki lehet kapcsolni a sérülést és a fizika törvényeit azoknak, akik szeretik 310-el bevenni az L kanyart úgy, hogy a falon tompítanak a kocsival. Azt sem mondom, hogy az utolsó csavarig legyen realisztikus, de azért VALAMENNYIRE legalább legyen már az...
Oké, legyen arcade mód is a játékban, ahol ki lehet kapcsolni a sérülést és a fizika törvényeit azoknak, akik szeretik 310-el bevenni az L kanyart úgy, hogy a falon tompítanak a kocsival. Azt sem mondom, hogy az utolsó csavarig legyen realisztikus, de azért VALAMENNYIRE legalább legyen már az...

és ha kiesik a kerék akkor szerinted mi a jó életet csinálsz játék közben?!
restart mondjuk a 6. kör után hardon mikor végre sikerülne első lenned restartolhatsz mer kiesett a kerék?
restart mondjuk a 6. kör után hardon mikor végre sikerülne első lenned restartolhatsz mer kiesett a kerék?
Engem már csak az idegesít, ami már hosszú évek óta az NFS sorozatnál: Végre elintézhetnék, hogy törjenek a verdák...
Annyira illúzióromboló, hogy 6000 km/h-val belepasszírozod a gépet a falba....és bepókhálósodik egy kicsit a szélvédő... eehhh...
Nem azt mondom, hogy iszonyat valósághűen szakadjon darabokra a kocsi, de azért a kaszni legalább horpadhatna, kieshetnének a kerekek vagy legalább a visszapillantó karcolódhatna.... de semmi...
Nem rossz játék az NFS, de ez már nagyon régóta zavar...
Annyira illúzióromboló, hogy 6000 km/h-val belepasszírozod a gépet a falba....és bepókhálósodik egy kicsit a szélvédő... eehhh...
Nem azt mondom, hogy iszonyat valósághűen szakadjon darabokra a kocsi, de azért a kaszni legalább horpadhatna, kieshetnének a kerekek vagy legalább a visszapillantó karcolódhatna.... de semmi...
Nem rossz játék az NFS, de ez már nagyon régóta zavar...

nem sokat fogsz érte fizetni xd
nekem hiába van 3 mb/sec netem akkorse futna xD
nekem hiába van 3 mb/sec netem akkorse futna xD
Csak nehogy az legyen hogy jönnek jönnek a videok ,és majd lehet hogy még demo se lesz,hanem majd 1 nagyot koppanunk a teljes játékkal.
Hát többet érnénk egy demóval, mint ilyen hülye videókkal.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)
Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
