28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Az autós játékok terén az NFS a szemét. Elhiszem, hogy vannak más szar-fos játékok is, de itt most az autós game a téma. És ott az NFS van a fos csúcsán.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

JimmyHD
JimmyHD [126]
Nem csak az Nfs az a bizonyos szemét,hanem sok más játék is.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Igen, jobb lesz. Vagy neked most frankón azaz élvezet, hogy fék nélkül 350-el is megvan a kanyar, és ha a falnak vagy az oszlopnak mész, semmi baja a verdádnak? Mert akkor egészségedre. Sajnos az ilyen felfogású emberek miatt tudja lenyomni a torkunkon az EA évek óta azt a szemetet, amit NFSnek hívnak.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

richy25
richy25 [1087]
ha törnek a verdák, és nem 290-el vesszük be a 90°-os kanyart már jó lesz... nem?

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
A Gridben törnek a verdák, a Pro Streetben csak próbálkoztak vele, de nem nagyon jött össze, szóval szerintem jogos a felháborodás. Bár az NFS mindig is egy "350-el is megvan a kanyar" game lesz, szóval én nem várok tőle sokat.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Csabaking
Csabaking [189]
A Pro Streetben törnek a verdák. Az kimaradt neked?
Elég, ha egy kisebb buckára rámegyek, máris atomjaira hullik a verda. Kell ennél több?
Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Engem már csak az idegesít, ami már hosszú évek óta az NFS sorozatnál: Végre elintézhetnék, hogy törjenek a verdák...

Annyira illúzióromboló, hogy 6000 km/h-val belepasszírozod a gépet a falba....és bepókhálósodik egy kicsit a szélvédő... eehhh...

Nem azt mondom, hogy iszonyat valósághűen szakadjon darabokra a kocsi, de azért a kaszni legalább horpadhatna, kieshetnének a kerekek vagy legalább a visszapillantó karcolódhatna.... de semmi...

Nem rossz játék az NFS, de ez már nagyon régóta zavar...

Vissza

Fórumszabályzat