28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need for Speed SHIFT - és még egy videó (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Playbahnosh
Playbahnosh [482]
"FORFEIT FORFEIT"

XD Na igen, jó régen volt már, de azért akkor még tudtak autós játékokat csinálni. Stunts, Street Rod, Test Drive...
Wing
Wing [4603]
Street Rod :> meglep, hogy valai még emlékszik rá.

FORFEIT FORFEIT
Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Valóban, a Pro Street-ben volt valami törés, de ehh.... Amiben jól meg van csinálva a törés (legalábbis jobban): FlatOut játékok. Na abban vazzeg tényleg atomjaira hullik a verda ha úgy vezetsz.

Ilyen kéne a rendes autós játékokba, és nem csak a lökhárító lesz karcos, ha 350-el veszed be a kanyart hanem beleépülsz a motortérbe, letüdőzöl egy hengerfejet és felszalad a seggedbe a csomagtartó. Ha 70-el próbálod meg bevenni, még korrigálhat az elektronika, és egy kisebb csattanásnál mondjuk csak a kormánymű köszöni meg a részvételt.

Persze, rohadt látványos, hogy a megatuning bömösben beleszakadsz az ülésbe amikor indul, felgyűri az aszfaltot és nulláról fénysebességre másfél másodperc alatt gyorsul, ráadásul törhetelen és pihekönnyű, így akkorákat tudsz repülni vele, hogy Besenyei Péter is megirigyelné. Nyilván. De jó lenne már egy olyan autós játék, amiben tényleg autózni lehet és nem négykerekű űrhajóval száguldozni. Mint anno iszonyat régen a Test Drive sorozat, kb olyan kéne.

Hiányolom még a Street Rod jellegű gamákat is, ahol te szerelhetted az autódat, olyanra amilyenre akartad. De nem ám ilyen NFS módszerrel, hogy menüből vásárolsz "Kurvasok Lóerő™" packot a Aszfaltszaggató BT-től, és kész is. A Street Rod-ban a verdát neked kellett szerelni, újságból megrendelted az alkatrészt, kicsavaroz, beszerel, becsavaroz, kézzel tudtál tuningolni, stb. Ahol érzed a gépzsírt a kezeden és a benzin szagát. Nem ilyen csili-vili műmájerkedést...

Vissza

Fórumszabályzat