28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Project E:ST (Hírek)

Slyder
#4 Slyder [557]
Szépnek szép, de az elképzelés 0. Pár hónap és itt is szerver zárások lesznek.

Válasz erre

Habbal
#3 Habbal [4]
A design nagyon tetszik, de attól félek kapunk megint egy üres csilli-villi burkot mint Aion-nál Azért reméljük a legjobbakat!

Válasz erre

munszu
#2 munszu [574]
Kinézetére nem lehet panasz. Az effektek is rendbe vannak.
Még jó is lehet,remélem jön ki eu.-ba is, vagy ami még jobb lenne F2P de azt nem hinném.
Már csak a gép igényére lennék kíváncsi.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Készül a Project E:ST (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat