28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Project E:ST (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

munszu
munszu [574]
Kinézetére nem lehet panasz. Az effektek is rendbe vannak.
Még jó is lehet,remélem jön ki eu.-ba is, vagy ami még jobb lenne F2P de azt nem hinném.
Már csak a gép igényére lennék kíváncsi.

Vissza

Fórumszabályzat