28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Készül a Project E:ST

Újabb koreai MMORPG a láthatáron.

Írta: Madrac 4 hozzászólás

A Polygon Games bejelentette készülő fantasy játékát a Project E:ST-t, mely a Crytek standján is bemutatkozik majd a GDC 2010-en. A programhoz a CryEngine 2-t használják fel és a zárt bétatesztek még idén megkezdődnek majd.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST
  • Project E:ST

HOZZÁSZÓLÁSOK

Slyder
Slyder [557]
Szépnek szép, de az elképzelés 0. Pár hónap és itt is szerver zárások lesznek.
Habbal
Habbal [4]
A design nagyon tetszik, de attól félek kapunk megint egy üres csilli-villi burkot mint Aion-nál :( Azért reméljük a legjobbakat!
munszu
munszu [574]
Kinézetére nem lehet panasz. Az effektek is rendbe vannak.
Még jó is lehet,remélem jön ki eu.-ba is, vagy ami még jobb lenne F2P de azt nem hinném.
Már csak a gép igényére lennék kíváncsi.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)