28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King Arthur (Ismertető)

Morello
#11 Morello [5412]
Ez a Steam szívatása. Steam-es játékot csak a C-re tudsz telepíteni, nem lehet beállítani, hogy máshova tegye. Ez van sajnos...

Válasz erre

Előzmény: balu999 2010.07.08. 23:39
balu999
#10 balu999 [201]
?

Csáááá

Válasz erre

Előzmény: balu999 2010.07.08. 23:39
balu999
#9 balu999 [201]
Sziasztok

Van egy kis problémám a játékkal .
Gamestaros steames verzió .

c: -re akarja mindenképpen telepíteni a játékot de és nem kínál más lehetőséget . c:-t meg rendszer particiónak használom és jelenleg van rajta 130 mb szabad hely . Van valami ötleted , hogy tudnám másik meghajtóra telepíteni a progit ?

Csáááá

Válasz erre

Gregorius Magnus
#8 Gregorius Magnus [28]
munszu

http://www.gregoriuscorner.com/index.php?&menu=links

Gregorius' corner (http://www.gregoriuscorner.com)

Válasz erre

munszu
#7 munszu [574]
Tényleg a Mark of Chaos kiment a fejemből, de sajnos olyan nagyot nem szóltak ezek ,szerintem mint az Imperium Galagtica vagy a King Arthur , bár nekem a Nexus - Jupiter Incident régen , bejött.

Válasz erre

Előzmény: _Sun_ 2010.03.18. 23:31
_Sun_
#6 _Sun_ [827]
Hát akad. A Neocorenak is ez már a 3. RTS-e. Több sikeres és díjnyertes cím is van. Panzers sorozat, Rush for Berlin + kieg (előzőeket ugyan az - a Stormregion - fejlesztette mint a S.W.I.N.E.-t), Warhammer Mark of Chaos + kieg, Armies of Exigo, Joint Task Force, Nexus - The Jupiter Incident. Ezek pont olyan RTS címek, amiket érdemes kipróbálni annak, aki szereti a műfajt (pláne , ha még magyar is az illető ).

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

Előzmény: munszu 2010.03.18. 22:59
munszu
#5 munszu [574]
Mondj légyszíves párat..?^^
Amúgy én az Imperium Galagtica óta nem emlékszem magyar fejlesztésű rts-re.
Talán a swine(ha nem magyarok csinálták akkor sry) ,de az nem szólt olyan nagyot , mint az utóbbi 2.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2010.03.17. 19:59
Shadowguard
#4 Shadowguard [4577]
Én már játszok vele egy ideje (hiányoltam is az ismertetőt), egész jó a játék, csak ki kell tapasztalni a dolgokat. Sokszor ugyanis egy küldetés végrehajtása aktivál valamilyen eseményt diplomáciai vonalon. Viszont ha az ember már számít rá, akkor megelőző csapást lehet mérni az ellenfelekre. Kicsit cheat-szagú, de sokat könnyít a játékon.
Ami egyébként csak jó és keresztény vonalon nehéz, ugyanis aki óhitű lesz az elég tápos íjászokat tud szerezni a vége felé, valamint a zsarnok az elején szintén hamar kap az alapnál jobb távolsági segítséget. Ezeket megtámogatva még a kerekasztal lovagjaival (az ideális szám három/sereg) könnyen megnyerhetővé válnak a csaták.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

.:[Kain]:.
#3 .:[Kain]:. [11704]
"Újabb magyar fejlesztésű stratégiai játék érkezett."

Epic Win?

egyébként megszámoltam, ez pontosan a háromezernégyszáznegyvenötödik magyar rts.

Válasz erre

Lacko
#2 Lacko [11561]
Nekem hiányoznak a Morello-féle vicces képaláírások...

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
King Arthur (Ismertető)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat