28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
A Valve meg is indokolta, miért kerül majd annyiba az eszköz, amennyibe, bár ebben nagy meglepetés nincs.

MattMatthew
#3 MattMatthew [11911]
,,az alkatrészek árát, ahogy azokat az elmúlt 6 hónap során beszereztük"
...Szóval a bejelentéskor, tavaly novemberben még SEMMI hardver megrendelésük nem volt fixálva.
Második Steam Machine is mellé, akkor...
Bár a legnagyobb előrelépés a Protonnal már megvan, és az ingyen van, dehát azért jó lett volna, ha az SM sikerül.

Controller nagyon jó, de aki csak pár nappal később iratkozott fel a listára annak gyakran 2027es várt szállítási időt írnak.
Persze van hardware krízis, de azért valamit a Valve is nagyon elmért.

Man literally too angry to die

Válasz erre

subject17
#2 subject17 [7046]
Kibaszott vicc bármit is eladni 2026-ban 512G tárhellyel.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

jawsika
#1 jawsika [4148]
1428 dollár / 1428 euró
Na ez. Anyátok p*csája!

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat