Gimli, melyikre gondolsz a bétára, mert azt tudom (lehet, hogy nem béta):
http://gamespot.com/gamespot/filters/products/downloads/0,11095,539606,00.html
Ide kell kattintani:
Free High-Speed Download from GameSpot
Egyébként a wizards.com-on fenn van a 7. kiadás összes kártyájának a képe nagyon király.
Én attól tartok, hogy itt is fizetni kell a kártyákért, úgyértem bankkártyán meg veszel egy paklit és utána cserélgethetsz, meg ilyenek mint a valóságba, de ha letöltőd, akkor számolj már be tapasztalataidról. Köszi!
"..Na csá gyíkok Én leléptem, nekem a beszélő szar már egy kicsit sok..." Erik Cartman South Park