28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Magic: The Gathering



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Szerintem pedig pont fordítva van: sokkal nagyobb feeling igazi lapokat a kezedbe tartani és azon kívül ez egy társasági időtöltés, míg az online játék nem tekinthető annak. Viszont így bármikor találhatsz játszótársat és nem kell a kis béna haverokkal játszani, akik nem képesek belátni, hogy az én red paklimmal mindig elverem őket.
Egyébként 2 dologról hallottam a játék ára kapcsán. Most mi lesz? Havidíj vagy csak a kártyákat kell megvenni, ha bővíted a paklit? Ez utóbbi bizonyos szempontból jobb (olcsóbb, mint a havidíjas módszer), de egy másikból rosszabb. Hiszen a semmiért fizetsz pénzt - bitekért. Az lenne a király, hogyha mondjuk ilyenkor elküldenék neked a kártyát igazi lap formájában is (mondjuk ha a vásárlásodból össze-össze gyűlnek 60-as paklik - de persze ez se MO.-ra értendő).
szando
szando [647]
Kártyáim nincsenek, de csak azért nem, mert teljesen lehetetlen játékostársat találni, legalábbis itt vidéken.
A játék egyébként rohadtul tetszik, és ha kijön az MtG: Online, akkor nagy rá az esély, hogy meg is veszem. Sokkal könnyebb neten játszani, és élvezetesebb is sztem.

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Vissza

Fórumszabályzat