Egyébként 2 dologról hallottam a játék ára kapcsán. Most mi lesz? Havidíj vagy csak a kártyákat kell megvenni, ha bővíted a paklit? Ez utóbbi bizonyos szempontból jobb (olcsóbb, mint a havidíjas módszer), de egy másikból rosszabb. Hiszen a semmiért fizetsz pénzt - bitekért. Az lenne a király, hogyha mondjuk ilyenkor elküldenék neked a kártyát igazi lap formájában is (mondjuk ha a vásárlásodból össze-össze gyűlnek 60-as paklik - de persze ez se MO.-ra értendő).
