28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei

SiLo
#171 SiLo [605]
részben arra is, meg a b&w2 hogyan jelent volna meg??
tudom, hogy ti ismeritek egymást..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:54
ZSUGA
#170 ZSUGA [1822]
hát aszt hittem!De ahoz képest hogy ma csináltad a topicot elég gyorsan lett bene írás!

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:54
Gerico
#169 Gerico [1645]
A helyesírására gondolsz?

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:54
SiLo
#168 SiLo [605]
direkt csinálod? xDDD

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:53
ZSUGA
#167 ZSUGA [1822]
hát a black&white 2 már nem jelent meg?

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:52
SiLo
#166 SiLo [605]
hát, én is....

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:52
Gerico
#165 Gerico [1645]
Szerintem a Quake4-et eltolják, de ha Peter Molyneux trtja a szavát, akkor lesz az idén Isten-Szimulátor.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:52
SiLo
#164 SiLo [605]
jó lenne...;]

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:51
Gerico
#163 Gerico [1645]
Ja, egyébként a feleket a Gs-ből idéztem, ezért elnézést a pontatlanságokért.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

SiLo
#162 SiLo [605]
dettó..
szerintetek lesz quake4 és black&white 2?

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:51
ZSUGA
#161 ZSUGA [1822]
Eszt csak montam!De azé jó lenne?

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:50
Gerico
#160 Gerico [1645]
Reménykedjünk, mert szívesebben kebelezném be az Osztrák-Magyar Monarchiával Kelet-Franciaországot, Mint Nagy-Britania-val Fo-t.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:49
SiLo
#159 SiLo [605]
ausztria és omm külön elég viccesen nézne ki...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:49
ZSUGA
#158 ZSUGA [1822]
Ez igaz!És végre támadhatnak a magyar seregeg europára!

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:49
SiLo
#157 SiLo [605]
én is azt kérdeztem..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:48
ZSUGA
#156 ZSUGA [1822]
és az osztrák-magyar moarichai!És lesznek fontos helyek mint pl:gibrartári szóros

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:47
SiLo
#155 SiLo [605]
valahol azt is olvastam, hogy Oszták-Magyar monarchia..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:47
ZSUGA
#154 ZSUGA [1822]
körökre osztot az is ugye?

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:47
Gerico
#153 Gerico [1645]
Az előzetesben azt írják. Ausztria, Oroszország, Nagy-Britania, Franciaország, Poroszország lesz a választható felek listája.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:46
SiLo
#152 SiLo [605]
Imperial Glory. Egész jónak tűnik, Napóleon, franciaország, március 3-ai megjelenéssel. by:Gerico

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:46
ZSUGA
#151 ZSUGA [1822]
imperal glory

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:46
SiLo
#150 SiLo [605]
melyik?

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:45
SiLo
#149 SiLo [605]
körökre osztott lesz?

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:45
ZSUGA
#148 ZSUGA [1822]
Mikor jelenik meg a gém?

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:43
SiLo
#147 SiLo [605]
zsuga neked nemmegy a helyesírás.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:44
Gerico
#146 Gerico [1645]
Ha az jól sikerül, megvan a 2005-ös év körökre osztott stratégiája.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:43
ZSUGA
#145 ZSUGA [1822]
Szeritem a legjob commandos az a commandos 1 kiegistitő-je!

Válasz erre

SiLo
#144 SiLo [605]
nekem elé,hogy az imperial glory jól sikerüljön.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:41
SiLo
#143 SiLo [605]
persze,hogy nembaj.
hát igen, a commandos3 nem volt a helyzet magaslatán meglássuk

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:41
Gerico
#142 Gerico [1645]
Lassan kivessézzük az összes 2005-ben megjelenő játékot, ami nem baj!Egyébként a Commandos újabb részének valami hihetetlen jót kell mutatnia ahhoz, hogy visszaszerezhesse a régi hírnevét.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:38
vortób
#141 vortób [12314]
GhostRecon2ről tud valaki valamit?Az is kijött ps2re, de szerintem ezzek a RS sorozatok inkább pcre jók.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#140 SiLo [605]
a stílus kedvelőinek a the movies is kellemes órákat szerezhet majd.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

SiLo
#139 SiLo [605]
meg lesz ugye a commandos fpsbe

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:38
SiLo
#138 SiLo [605]
commandos készítőitől...a preatorians is jó volt, szal 4*

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:37
Gerico
#137 Gerico [1645]
Ha már a reményeknél tartunk:
Imperial Glory. Egész jónak tűnik, Napóleon, franciaország, március 3-ai megjelenéssel.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:36
Shaq
#136 Shaq [678]
Age of Empires 3
Americas's Army Q-Course & Overmatch
Brothers in Arms
Republic Commando
Stalker
SWAT 4

Remélem ezek aratni fognak, bár nem mindenkinél, de nálam biztos!
Bízok benne, hogy a Red Orchestra kiemelkedik a modok közül és megnyervén az MSU, komoly Epic támogatással kiadhatják önálló játékukat.
Ezenkívül az Insurgeny HL2 modban reménykedem!

Only Easy Day was Yesterday!

Válasz erre

SiLo
#135 SiLo [605]
lesznek itt nagy remények

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:32
vortób
#134 vortób [12314]
Nagy

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:31
Gerico
#133 Gerico [1645]
Sam&Max2? Elképzelhető, hogy kiadják? Reménykedjünk, ma már 3*.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

SiLo
#132 SiLo [605]
mekkora gépigény lesz...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 19:26
SiLo
#131 SiLo [605]
az vmi stratégia/szerepjáték gém lesz...remélem lesz olyan jó mint a ds, de inkább folytatásnak örülnék

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:27
Gerico
#130 Gerico [1645]
A GS olvasgatás közben még felütöttem a fejemet a Dragonshard című Atari kiadású gammán. Lévén, hogy a Demon Stone-t is az Atari adta ki...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

vortób
#129 vortób [12314]
A Elder Scrolls IVBLIVION viszi majd a pálmát, a fával

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

vortób
#128 vortób [12314]
Kígyóevős részSzószerint, megyek is mindjárt vadászok magamnak friss húst
Azt a videot látta valaki amibe a vice city poénok voltak?

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Gerico
#127 Gerico [1645]
Vagy pl. a Twin Snakes GC-re is nagyon jó lett. Mátrix-effektek, szép graf, csak GameCube...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.01.15. 19:22
mucius
#126 mucius [10106]
sajna sony-s ps2 only szerzódéses game, szal pcre soká jön. én eddigi részekkel nem játszottam, csak megnéztem a trélerét ennek a 3. résznek és csak tátottam a számat

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 19:05
Gerico
#125 Gerico [1645]
Dungeon Siege 3? Első ránézésre egész jónak tűnik...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

vortób
#124 vortób [12314]
Jaja, a Witchertől is sokat várok.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:19
SiLo
#123 SiLo [605]
grafika megtámogatva havokkal elég űber..
de ez a dragon age is gecijó lesz.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 19:18
vortób
#122 vortób [12314]
Age Of Empires 3, majd meglátjuk....

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat