28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nektek hogy hívják a keresztneveteket?

alibaba
#20 alibaba [891]
En pedig Isten ostora vagyok.Ebbol biztos ki talaljatok.

Válasz erre

alibaba
#19 alibaba [891]
Szerintem Koppany a neved Lacc.

Válasz erre

Lacc
#18 Lacc [925]
Addig senki sem találta el. Talán szilveszterkor elmondom.

YEP YEP! - Kipling :P

Válasz erre

TomTom
#17 TomTom [322]
Engem meg találjatok ki
Naaaagyon nehez lesz

"A világ egy szeszélyes hely,az emberek pedig alapvetően rosszak. Minden jó dolgot értékelni kell."

Válasz erre

Tanker
#16 Tanker [56]
Lacc: Dagobert, Ignác,vagy esetleg Rodrigo??? (de lehet mé-g Lacci is

Válasz erre

Snowman
#15 Snowman [1]
Gyere ide!

Válasz erre

seqesx
#14 seqesx [1936]
NEM VAGYOK ZSIDÓ!!!

Válasz erre

exidor
#13 exidor [96]
Lacc: Júdás?
(ugyebár tőlem mit is várhatnátok... = )

Válasz erre

Mephisto
#12 Mephisto [5959]
Adolf?

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

Lacc
#11 Lacc [925]
A béla még mindíg elterjedt név. Nem talált.

YEP YEP! - Kipling :P

Válasz erre

Mephisto
#10 Mephisto [5959]
seqesx az Jeremiás
Lacc mondjuk Béla

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

NagyG
#9 NagyG [499]
Akkor biztos Gedeonnak hívnak!
Én GERGELY vagyok

Válasz erre

seqesx
#8 seqesx [1936]
My name is: Kri$

Válasz erre

Lacc
#7 Lacc [925]
Mephisto, ha tippelni akartál ezzel, akkor nem talált.

YEP YEP! - Kipling :P

Válasz erre

Ackbar Admiralis
#6 Ackbar Admiralis [750]
Dávid

Válasz erre

Mephisto
#5 Mephisto [5959]
Öszeb

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

Lacc
#4 Lacc [925]
Jobb, ha én nem mondom el... Lehet tippelni! Annyit elárulok, hogy szerintem kb. 10 embernek van ilyen Mo.-n...

YEP YEP! - Kipling :P

Válasz erre

Capali
#3 Capali [887]

Szia Balázs bátyja

Rulez ! Kúl ! Fajin !

Válasz erre

Dexter
#2 Dexter [2339]
Én Balázs vagyok

"Tried to save myself but myself keep slippin away" I\I I II/I megnézni: kender.freeweb.hu!

Válasz erre

seqesx
#1 seqesx [1936]
Ha sokan elmondják, én is elmondom.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat