de a lényeg,h feb21 körül jön. legalábbis naon remélem!

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

)"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/


I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.
bar ha veszel eleg peldanyt...
Amugy en is felek kicsit a fogadtatasatol... De majd meglatjuk.Quoth the raven, `Nevermore.'


A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.