28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - bónusz pálya (Hírek)

ShadowTrooper
#8 ShadowTrooper [68]
Most kitett magért a Crytek!!!Grat!!!

Válasz erre

Eric
#7 Eric [20761]
Na igen ez a fagyi mod rohadtul megfekteti a VGA-t.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Gump 2007.11.05. 22:23
Gump
#6 Gump [5430]
mondjuk ilyen fagyott pályán nem tudom a framerate hogyan reagálna...
ugyanis amikor így dől ki a pálmafa, akkor érkezéskor széttörnek darabokra az ágak. na amikor vagy 15 hordót robbantottam, miután behordtam a fák közé és szépen sugárirányba dőltek, akkor a végén, ahogy ott kényelmes pózt próbáltak a fák felvenni a leggázabb időszakban kb. 1/2fps volt nálam.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2007.11.05. 22:11
eti8
#5 eti8 [10104]
Azt kéne megcsinálni, hogy sűrű pálmaerdő és minigunnal elkezdeni ontani. Persze az erdőbe soksok kóreait berakni

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Gump 2007.11.05. 22:08
McCl@ne
#4 McCl@ne [13409]
Ja, az első emberek közé leadott sortűz után picit néztem én is, hogy kb. ez most a Hiroshima vs. Nagasaki barátságos mérkőzés, avagy tényleg minden csurig van flamable felirattal

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Gump 2007.11.05. 22:08
Gump
#3 Gump [5430]
jó az is, hogy mindent telepakolt a srác hordóval. marhultam, volt olyan, hogy a kocsi látótávon kívül ért füldet robbanás után, vagy hogy 10 fa dőlt ki egyszerre.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2007.11.05. 22:06
McCl@ne
#2 McCl@ne [13409]
Nem rossz! Különösen a köd tetszik, ahogy végigvonul a tájon, ill. az az effekt hatalmas, ahogy a fagyott növényekről lepereg a jég! Így néztem:

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Crysis - bónusz pálya (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat