Csak vennem kellene egy kormányt hozzá mert billentyűzeten nehéz irányítani egy kicsit.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Colin McRae: DIRT (Ismertető)
Nagyon szép játék, az autós játékok Crysis-e.
Csak vennem kellene egy kormányt hozzá mert billentyűzeten nehéz irányítani egy kicsit.
Csak vennem kellene egy kormányt hozzá mert billentyűzeten nehéz irányítani egy kicsit.Legjobb mert nagyon ott van a grafikája meg törik a kcsi és ez látványos!!XĐ
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
Olyan furcsa, hogy már meghalt a versenyző...

horrorgeeks.blogspot.com
hát nemtom, nekem a harc a tizedek ellen jelenti a szórakozást és a küzdelem az autó útontartásáért
A dirt max felb*ssza az agyamat...
De hát ez van, nem fikázom, van aki ezt szereti
A dirt max felb*ssza az agyamat...
De hát ez van, nem fikázom, van aki ezt szereti

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Más kategória a két program.
A RBR egy szimulátor, ennek köszönhetően viszonylag kevés autó van benne, de azok fizikája és viselkedése nagyon jól kidolgozott.
A CMR Dirt egy arcade játék a maga 46 autójával, ahol elsődleges szempont a szórakoztatás és nem a harc a tizedek ellen.

A RBR egy szimulátor, ennek köszönhetően viszonylag kevés autó van benne, de azok fizikája és viselkedése nagyon jól kidolgozott.
A CMR Dirt egy arcade játék a maga 46 autójával, ahol elsődleges szempont a szórakoztatás és nem a harc a tizedek ellen.

Hát a demóban olyan pocsék volt az irányítás, hogy a teljesről le is mondtam...
Most rbr-re kattantam rá
Sokkal élvezetesebb számomra mint bármelyik cmr eddig 
Most rbr-re kattantam rá
Sokkal élvezetesebb számomra mint bármelyik cmr eddig 
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Én kipróbáltam gombokkal és kormánnyal is és semmi gondom nem volt vele.
Természetesen kormánnyal klasszisokkal jobb volt az irányítás, de gombokkal is teljesen jól vezethetőek voltak számomra az autók.
A gondot inkább a gyenge gép jelenti, ami hatással van az irányításra is, de persze néhány modern rally autó elrontott fizikája is olyan lehet mintha nem lenne jó az irányítás.
Számtalan autót próbáltam ki és egy kamion, egy CORR autó, egy hillclimb kocsi vagy egy régebbi rally autó nagyon jól és élvezetesen irányítható.
Természetesen kormánnyal klasszisokkal jobb volt az irányítás, de gombokkal is teljesen jól vezethetőek voltak számomra az autók.
A gondot inkább a gyenge gép jelenti, ami hatással van az irányításra is, de persze néhány modern rally autó elrontott fizikája is olyan lehet mintha nem lenne jó az irányítás.
Számtalan autót próbáltam ki és egy kamion, egy CORR autó, egy hillclimb kocsi vagy egy régebbi rally autó nagyon jól és élvezetesen irányítható.
Playbahnosh: igen, ezek ingame képek
eti: az irányítás sokat nem változott, de én a demoban is, meg a teljesnél is hagytam mindent úgy ahogy volt, elvileg lehet hangolni (billentyűzetről van szó, nincs kormányom) de tök simán végigtoltam a career módot és élvezetes volt így is. vannak idegesítő részek, de nem vészes.
eti: az irányítás sokat nem változott, de én a demoban is, meg a teljesnél is hagytam mindent úgy ahogy volt, elvileg lehet hangolni (billentyűzetről van szó, nincs kormányom) de tök simán végigtoltam a career módot és élvezetes volt így is. vannak idegesítő részek, de nem vészes.
Elég régen játszottam már a Colin McRea sorozattal, a kettő óta nem, de ami a képek alapján először az eszembe ötlött, hogy "ez a játék túl szép". Először azt hittem, hogy átvezetőkből vagy filmekből kivágott képek, de közelebbről megnézve látszanak azért a mosottas textúrák. Mégis, ha ez ingame is így néz ki, akkor azért olyan rossz nem lehet 

Jó irányítás?? Megváltoztatták a demóhoz képest?
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Colin McRae: DIRT (Ismertető)
Colin McRae: DIRT (Ismertető)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]