Az már más kérdés, hogy valójában tényleg csak a régiek mellé másolsz új fájlokat, de a "felülírás" egyszerűbb. Nyilván ezért írtam.
Respect is not given. It's taken.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Respect is not given. It's taken.
afro

Respect is not given. It's taken.
afro
afro

Respect is not given. It's taken.
Én megszoktam, hogyha felülírok vmit akkor azt nagyon felülírom. Köszönöm a segítséget!Selvoz Vomez
Viszont a fő probléma ugyan az, hogyan írjak felül egy 3 gigás mappát egy 600 megással? Vagyis mi értelme van 
Selvoz Vomez
Respect is not given. It's taken.
Sokszor írtam már át ini-t szal tudom miről van szó. De vmiért itt nem találom.

Selvoz Vomez
Respect is not given. It's taken.
Selvoz Vomez
Selvoz Vomez
Mert az installált könyvtárban igencsak egy nagy gigás file a "Textures" mi a trükk? 
Selvoz Vomez
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.