28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlestations: Pacific - demo (Hírek)

Lacee86
#3 Lacee86 [226]
Soha nem játszottam ezzel a sorozattal még korábban. Kipróbáltam ezt a demót, és meg kell h mondjam, nekem nem igazán jött be. A Call of Dutyban levő 1-1 ilyesmi küldetés élvezetesebb volt nekem, mint ez. Ezenkívül sztem irreálisan magas a gépigénye is, mondjuk talán még ezen csiszolnak. Mindenesetre ez a demó nem nyűgözött le.

Válasz erre

SiR TeLeN
#2 SiR TeLeN [26]
Kipróbáltam, nekem bejön, jó kis game lesz. Igaz, van benne pár bosszantó dolog, mint pl, ha belerepülök valamibe, semmi effekt nincs, csak szimplán eltünik a gép.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Battlestations: Pacific - demo (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat