28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlestations: Pacific - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Lacee86
Lacee86 [226]
Soha nem játszottam ezzel a sorozattal még korábban. Kipróbáltam ezt a demót, és meg kell h mondjam, nekem nem igazán jött be. A Call of Dutyban levő 1-1 ilyesmi küldetés élvezetesebb volt nekem, mint ez. Ezenkívül sztem irreálisan magas a gépigénye is, mondjuk talán még ezen csiszolnak. Mindenesetre ez a demó nem nyűgözött le.

Vissza

Fórumszabályzat