Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (Ismertető)
Nekem tetszett nagy a bejárható terület, viszonylag sok a fegyver, sok az ellenség és azt csinálhatok amit akarok.
Én egyáltalán nem éreztem az "erőltetett orosz akcentust" a játékban.Oroszul beszélt igy volt jo és másodjára magyarul vittem át igy én is megértettem a játékot legalábbis jobban mint először.Szerintem profi munka nekem abszolut nincs semmi kivetnivalom a játékkal kapcsolatban.Az mondjuk tetszett a Clear Sky-ban hogy magyar volt mert az ember máris "otthonosabb"nak érezte hogy az anyanyelvén beszélnek a játékban de szerintem inkább ronditott a feelingen mint javitott.
Még jo hogy jobbra sikerült mint a Clear Sky ugyanis attol én se voltam eljáulva.Kevés küldetés volt 100% pontosan célzo NPC-k és nem egyszer fordult elő mikor Cordon-nál mentem át hogy a fa mögé bujva is eltaláltak.Mondjuk abban nagyon tetszettek a bázisokon hallhato muzsikák
Szerintem ez az eddigi legjobb rész bár nem értem hogy pl a Clear Sky-bol miért maradt ki a CNNP meg a CoP-bol is mikor oda még ugyanugy lehetett volna küldetéseket missziokat beépiteni.És mivel már megvolt az alap séma a SHOC-bol igy csak bele kellett volna rakni a game-be.
Nekem leginkább Pripyat földalatti része tetszett mikor megyünk be 2-3 társunkkal.Az nagyon király volt.
Tetszenek a fegyvermodositások is viszont - én szerintem - kissé tul sűrűn esik az eső a Zónában bár ezt lehet csak én látom igy.Nekem olykor beszaggat kicsit.
Én mondjuk mint lelkes Stalker fan a kezdetektől persze hogy imádom ez nem is kérdés.Anno ilyen stalker-csernobil történeteket is irtam és szám szerint már az ÖTÖDIK-nél járok.
Nemtudom még a jövőben irok e majd de akit esetleg érdekel vegye fel velem a kapcsolatot mert nem akarom itt reklámozni az oldalam.
Sokan mondják hogy nagyon jok lettek persze kaptam hideget is de ez igy normális.A negativ kritika is van olyan fontos mint a pozitiv.
Én nagyon meg vagyok elégedve a játékkal mert nem kell hogy mindig legyen valamilyen grafikai ujitás egy játék nem csak attol lesz jobb.Szerintem sokkalta inkább a történet a fontos hogy az ember minél jobban beletudja magát élni - ami esetemben - teljesen sikerült
Pripyat-ban mászkálni is kész élvezet szerintem nagyon hűen adja vissza azt az érzést amilyen a valoságban lehet.
Még jo hogy jobbra sikerült mint a Clear Sky ugyanis attol én se voltam eljáulva.Kevés küldetés volt 100% pontosan célzo NPC-k és nem egyszer fordult elő mikor Cordon-nál mentem át hogy a fa mögé bujva is eltaláltak.Mondjuk abban nagyon tetszettek a bázisokon hallhato muzsikák

Szerintem ez az eddigi legjobb rész bár nem értem hogy pl a Clear Sky-bol miért maradt ki a CNNP meg a CoP-bol is mikor oda még ugyanugy lehetett volna küldetéseket missziokat beépiteni.És mivel már megvolt az alap séma a SHOC-bol igy csak bele kellett volna rakni a game-be.
Nekem leginkább Pripyat földalatti része tetszett mikor megyünk be 2-3 társunkkal.Az nagyon király volt.
Tetszenek a fegyvermodositások is viszont - én szerintem - kissé tul sűrűn esik az eső a Zónában bár ezt lehet csak én látom igy.Nekem olykor beszaggat kicsit.
Én mondjuk mint lelkes Stalker fan a kezdetektől persze hogy imádom ez nem is kérdés.Anno ilyen stalker-csernobil történeteket is irtam és szám szerint már az ÖTÖDIK-nél járok.
Nemtudom még a jövőben irok e majd de akit esetleg érdekel vegye fel velem a kapcsolatot mert nem akarom itt reklámozni az oldalam.
Sokan mondják hogy nagyon jok lettek persze kaptam hideget is de ez igy normális.A negativ kritika is van olyan fontos mint a pozitiv.
Én nagyon meg vagyok elégedve a játékkal mert nem kell hogy mindig legyen valamilyen grafikai ujitás egy játék nem csak attol lesz jobb.Szerintem sokkalta inkább a történet a fontos hogy az ember minél jobban beletudja magát élni - ami esetemben - teljesen sikerült

Pripyat-ban mászkálni is kész élvezet szerintem nagyon hűen adja vissza azt az érzést amilyen a valoságban lehet.
Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.
Akkor ez most attól jobb mint a CS, hogy az első két területen az elvétve előforduló zombik és mutánsok kivételével nincs aki megtámadna? Azt aláírom, hogy a grafika fejlődött, abban a tekintetben, hogy a reggel 6-8 között - megfelelő időjárási körülmények között - látható napsugarak kevésbé terhelik a gépet mint korábban. Viszont ezt ellensúlyozandó a fű kirajzolása nagyságrendekkel szembetűnőbb, mint korábban. Az is jó, hogy belevettek új dolgokat, amiket amúgy lelkes amatőrők évekkel korábban az első részhez már megcsináltak - jobban. Meg a történet is remek beleélést biztosít SPOILER
Tényleg ez a legjobb rész.
amikor kiderült a végén, hogy a helikopterek azért zuhantak le, mert az anomáliák vándoroltak és a nyomozás kb. ezért zajlott, akkor azt hittem ez valami vicc
Tényleg ez a legjobb rész.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (Ismertető)
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (Ismertető)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
