Erre őszintén szólva nehéz türelmesen válaszolnom... Na mindegy. Esetleg gondoltál már arra, hogy humorérzéket kéne növeszteni?!
Tényleg nem volt gyanús se a "tűzmágus" se az "ostromgép"?! Gratulálok. Akkor, hogy te is értsd:
Ez a pálya infantilis, túlzó selejt.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Need for Speed The Run videók (Hírek)
"Lentről csak ezért szerződtetett tűzmágusok esetleg ostromgépek hajigálnak tűzlabdákat (!) vagymi..."
igen, nyilván
ha kicsit jobban odafigyelnél, láthatnád, hogy ki van rakva tábla, hogy az út le van zárva mert BLASTING - azaz robbantás, esetünkben - van folyamatban. a lerakódó nagy mennyiségű havat inkább leágyúzzák, mintsem hogy kiszámíthatatlanul induljon meg. csak kicsit kellett volna elgondolkoznod, mielőtt hülyeséget írsz.
igen, nyilván
ha kicsit jobban odafigyelnél, láthatnád, hogy ki van rakva tábla, hogy az út le van zárva mert BLASTING - azaz robbantás, esetünkben - van folyamatban. a lerakódó nagy mennyiségű havat inkább leágyúzzák, mintsem hogy kiszámíthatatlanul induljon meg. csak kicsit kellett volna elgondolkoznod, mielőtt hülyeséget írsz.
Előre leszögezem, hogy szerintem a legjobb NFS rész eddig ami kijött, az a shift 2 volt. (Szóval inkább szimulátor párti vagyok)
Azonban ezek az intro-k nagyon ott vannak. Hihetetlen feelinges az egész. Van benne élet. Adrenalin. Akció. Mivel a Black Box csinálja (aki a Most Wantedet is), ahogy néztem, talán az irányítás sem lesz olyan béna, mint amilyen volt a Hot Pursuitban.
Arcade-ból eddig jeles, de a puding próbája ugyebár az evés...
(Ja, és 24 vagyok
Azonban ezek az intro-k nagyon ott vannak. Hihetetlen feelinges az egész. Van benne élet. Adrenalin. Akció. Mivel a Black Box csinálja (aki a Most Wantedet is), ahogy néztem, talán az irányítás sem lesz olyan béna, mint amilyen volt a Hot Pursuitban.
Arcade-ból eddig jeles, de a puding próbája ugyebár az evés...
(Ja, és 24 vagyok

Inkább:
Need for Speed - A Song of Ice and Fire
A következő pályán szerintem egy Dothraki lovashordán kell keresztülhajtani miközben sárkányok potyognak az égből.
Need for Speed - A Song of Ice and Fire
A következő pályán szerintem egy Dothraki lovashordán kell keresztülhajtani miközben sárkányok potyognak az égből.
Need For Speed: Modern Warfare
Hát én nem tudom ki, hogy van vele, de eddig egész érdekelt a játék viszont ez a gameplay video nálam kiverte a biztosítékot. OK, hogy arcade, de azért ez már túlzás. Lentről csak ezért szerződtetett tűzmágusok esetleg ostromgépek hajigálnak tűzlabdákat (!) vagymi... Ezek aztán lavinákat indítanak meg a versenyzők felé amikbe amúgy simán bele lehet hajtani mert semmiféle hatással nincsenek a száguldó autókra. Még pár koppanás sincs úgy hajt át a lezúduló lavinán. Őszintén, 12 éves kor felett van ember aki nem röhögi ki ezt a pályát legalábbis?!
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Need for Speed The Run videók (Hírek)
Need for Speed The Run videók (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]