28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Ghosts gépigény [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Call of Duty: Ghosts gépigény
Nem csupán a minimum gépigény érkezett meg, de kiderült, hogy a játék minden platformon támogatni fogja a dedikált szervereket.

SwitcX88
#16 SwitcX88 [621]
Steam-en előtöltésnél biztos ez vár: 40gb letöltendő file, erre amit tényleg elkezd majd leszedni lesz max 20.

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2013.10.24. 21:35
VodevilX
#15 VodevilX [11345]
Minimum System Requirements:
OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
CPU: Intel® Core™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better
Memory: 6 GB RAM
Hard Disk Space: 40 GB
Video: NVIDIA® GeForce® GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better
Sound: DirectX compatible sound card
DirectX®: DirectX® 11
Internet: Broadband Internet connection for Steam and Online Multiplayer.

Ez már hivatalos
Sokkal jobb

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

SwitcX88
#14 SwitcX88 [621]
Szvsz hatalmas kamu ez a gépigény de lehet váltottak Tech 5-re

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2013.10.23. 22:07
GustyX
#13 GustyX [7048]
Mivel nem tudni, hogy minimum vagy ajánlott, az eddigi részekből kiindulva az ajánlott lesz.
~2 hét és megtudjuk. Remélem nem kell csalódni az IW optimalizálásában.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: SwitcX88 2013.10.23. 20:16
SwitcX88
#12 SwitcX88 [621]
Mégiscsak hivatalos
Bár elég hülyeség

Válasz erre

balays82
#11 balays82 [14276]
Én is erről beszélek. Megjelennek a korábbiaknál nagyságrendekkel erősebb konzolok, arra tisztességesen megírják a játékot, a PC-s verzióra meg készül egy port, ahol az optimalizációval már különösebben nem foglalkoznak. Csak eddig ez nem volt gond, mert az elavult konzolok miatt egyébként is le kellett szorítani a gépigényt, így PC-n is évek óta szinte ugyanazokat a sablon rendszerkövetelményeket adták meg szinte mindenhez, néhány kivétellel (pl: Crysis 3). Ez az idő elmúlt, a PC-re meg továbbra sem fordítanak szerintem több figyelmet, mint eddig.

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2013.10.09. 11:08
GustyX
#10 GustyX [7048]
De jelen esetben az van, hogy nextgen=kötelezően magas gépigény, mert nextgen. Elég csak megnézni pár videót a játékról és egxértelművé válik, hogy nem a grafika miatt van a gépigény.

Csak nekem furcsa amúgy, hogy a többségnek az 50GB hely bántja a szemét?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: balays82 2013.10.09. 09:43
balays82
#9 balays82 [14276]
Aztán majd kiderül, hogy minimum VGA-nak nem GTX 550Ti kell, hanem elég a sima 550 is. A memóriát meg elírták, mert nem 6GB, hanem 8.

ufodani:

Csak az történik, ami minden generációváltásnál, nincs ebben semmi meglepő. Ráadásul ezt várta mindenki kb. 2-3 éve. Az sem lenne jobb, ha Xbox360-as átiratokkal szúrnák ki a PC-sek szemét, sőt abból lenne csak igazán nagy sértődés.

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2013.10.09. 09:00
Attak
#8 Attak [450]
Ez komoly? Már megint?
Mi a f..om van ezekkel?

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2013.10.09. 09:00
Attak
#7 Attak [450]

Mostanság sűrűn verődnek nálam a biztosítékok...
Ez így nagyon gáz.
Én is egyetértek azzal,hogy a maga a látvány nem indokolna ilyen bivaly vga-t,minimum szinten... pl.1280-as felbontás,low beállítások...röhej.Még ha a legújabb CryEngine lenne,talán. De nem az. A procit még megérteném a next-gen miatt. De egy öt óra alatt végigtolható kampánynak mi a francnak 50 giga?????

Válasz erre

ufodani
#6 ufodani [17764]
Konzolt vegyenek, konzolt vegyenek, itt a finom és friss konzol..tessék tessék..


Gusty: ez volt a 2.gondolatom még tegnap, h ez lehetetlen.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

GustyX
#5 GustyX [7048]
Na, jött is a cáfolat, hogy nem is hivatalso a gépigény.
Vicces

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

GustyX
#4 GustyX [7048]
No comment.

Lehet a halak/kutya lesz ilyen okos, hogy ilyen erőforrás igényes lesz a játék?

Látvány nem indokolná egyébként.

Mindegy, nem mondom vissza.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

fZolee
#3 fZolee [864]
Hat ez bizony eleg durva minimumnak. Gondolom a next-gen mivolta miatt ennyi.
Ajanlott videokarinak pedig egy GTX 780, ami csak siman a 2. leggyorsabb a piacon....ajjajaj.

i5-4570, 16gb RAM, Geforce GTX 660 DirectCU II OC

Válasz erre

Corvus5
#2 Corvus5 [2011]
Ezek után az ajánlottját meg se merem nézni. Azért nem hittem volna, hogy ilyen hamar kacsingatni fog a HD6950-esem a minimum gépigények felé.
Ja és ezt ígérem legközelebb csak 100-nál sütöm el legközelebb, de .... ÖTVENGIGAAABÁÁÁJJJT??? WTOMFGHELL???!!!

Válasz erre

VodevilX
#1 VodevilX [11345]
Ezt hogy? Pont egy ilyen széles körben népszerű játéknál? Már nem mintha zavarna, én leragadtam a 2. résznél, igen a sima Cod 2 De ez így tényleg nagyon durva húzás, ha igaz. Kíváncsi leszek mit alakít így.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat