28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prehisztorikus sci-fi túlélőjáték lesz a Dinos Reborn [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Prehisztorikus sci-fi túlélőjáték lesz a Dinos Reborn
Dinoszauruszok elől fogunk menekülni a jövőre érkező játékban.

szbszig
#1 szbszig [33649]
Húha... Az egy dolog, hogy a grafika, különösen a dinók mozgása eléggé "érdekesen" néz ki. De talán ennél is nagyobb probléma, hogy a sztori egy az egyben a Robinson: The Journey koppintásának tűnik. Az egyéb, hasonló témájú játékokkal való áthallásról nem is beszélve, mint a cikkben is említett Ark: Survival Evolved, vagy szintén nagyon hasonló még az Aground mind a játékmenet (hardcore craftolós survival), mind a történet (idegen bolygón rekedve próbálsz primitív körülmények között túlélni, csak ott mondjuk a sci-fi szál később jön be, illetve derül ki) szempontjából.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat