28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégse lesz idén E3 [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Mégse lesz idén E3
A nagy cégek távolmaradásának eredményeként lefújták az idei show-t is.

Aryx
#4 Aryx [4142]
Jó, mondjuk szomorkodni nem kell, ez mindig is a sajtó és a kiadók számára volt inkább érdekes. A fénykorában mihozzánk ebből csak az újságmellékletek jutottak el, + néhány agyontömörített trailer a CD-n. Később meg ugye már jöttek a fake trailerek. Lehet nosztalgiázni, de most naponta kapsz 100 trailert a nyakadba, nem évente, sajnos/nem sajnos (a megfelelő aláhúzandó), de azóta jócskán felgyorsult a világ, ha lenne e3 sem lenne már ugyanaz.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: Breaker 2023.03.31. 13:41
Breaker
#3 Breaker [71]
Nagyon sajnálom hogy mindenki kihátrált az expo mögül ebben a formában már tényleg kevés értelme maradt megrendezni. Újra le kéne ülni tárgyalni, hogy hagyják a saját eventeket és évente egyszer itt legyen minden fontos.

Válasz erre

Peace
#2 Peace [28896]
Én is imádtam ezeket, mikor a semmiből zúdították ránk az új bejelentéseket és a sosem látott cinematic vagy gameplay trailereket!!! Sajnálom.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2023.03.31. 10:25
subject17
#1 subject17 [7046]
E3 is bénácska volt azért sokszor, de én szerettem követni. Főleg amíg még tényleges revealek és új, nagy projektek bejelentése is ott történt.

Mostanában mindenki tolja az übergáz saját eventjeit, érdemben soha semmi sehol, ráadásul minden projektről mindig van valami leak bőven előre... Sőt, múlt évből rémlik valami olyan, hogy rendesen event előtt jelentgettek be dolgokat, de már nem tudom, melyik stúdió volt.

Elveszett a varázsa, no.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat