28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégse lesz idén E3 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Én is imádtam ezeket, mikor a semmiből zúdították ránk az új bejelentéseket és a sosem látott cinematic vagy gameplay trailereket!!! Sajnálom.
subject17
subject17 [7046]
E3 is bénácska volt azért sokszor, de én szerettem követni. Főleg amíg még tényleges revealek és új, nagy projektek bejelentése is ott történt.

Mostanában mindenki tolja az übergáz saját eventjeit, érdemben soha semmi sehol, ráadásul minden projektről mindig van valami leak bőven előre... Sőt, múlt évből rémlik valami olyan, hogy rendesen event előtt jelentgettek be dolgokat, de már nem tudom, melyik stúdió volt.

Elveszett a varázsa, no.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat