28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégse lesz idén E3 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Breaker
Breaker [71]
Nagyon sajnálom hogy mindenki kihátrált az expo mögül ebben a formában már tényleg kevés értelme maradt megrendezni. Újra le kéne ülni tárgyalni, hogy hagyják a saját eventeket és évente egyszer itt legyen minden fontos.

Vissza

Fórumszabályzat