
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Black and White 2





nekem több kérdésem is lenne:
1. van egy kb 15 fős katona "seregem" és miután elfoglaltak egy falut ott maradtak és nem tuom öket mozgatni sehova és a falun belül sem akarják védeni a házakat, a másik hogy nyitva van a falona a kapu és az sem lehet hogy nem tudnak odajutni, és kijutni rajta.
2. megépitettem a templomot és azt irja ki hogy 0/20 emberke dolgozik benne de sehogy sem tuok rávenni bárkit hogy belemenjenek.
3. az mért van hogy a kezdeti felnöttmennyiségem van már a kezdetek óta viszont amota csináltam breedereket azota már háromszor annyi gyerek van mint felnőtt
4. hogy tudok új varázslatokat szerezni hogy ne csak az az öntözös varázslatom legyen?
5. a főfalumban állandoan éheznek pedig nagyon sok farmerem van és nagyon sok földem ami állandoan felmegy kb 500-600-ra de nemnagyon szedik be a kaját. valami orvosolhatja a problémát?
Én még most kezdtem a a játékot de sehogy sem tom megkötni az állatom.
Légyszi valaki írja le hogy is kell azt. Am farkasom van.
Előre is köszi.
Intel Pentium 4 or equivalent 1.6 Ghz
512 MB RAM
64Mb with 1.1 Pixel Shader
* Black&White 2 requires a 64MB video card with 1.1 Pixel Shader support. Supported video cards: NVIDIA GeForce4 Ti series, GeForce FX series, GeForce 6200 or greater; ATI Radeon 8500 or greater, ATI Radeon X300 or greater.
Windows 2000/XP
3.5 GB HDD
Direct 9.0c
Lendítés,célzás,dőfés,vissza

lehet egy hősünk csak ennek a játéknak nem tudom a gépigényét elmondjátok?



dave
elkezdtem a játékot úgy hogy gonosz legyek. sereget akarok csinálni de nem tudok mert nincs elég ember. szal hogy lehet katonának valót csinálni? mert minden gyerekből valami tanoncs lett, vagy farmer vagy favágó stb. de egy darab szabad népem sincs és se a dolgozókat nem tudom szabaddá tenni se szabad embereket nem tudom hogy kell gyártani.


Török Gergő
World of Warcraft 2006.01.31-2007.10.08 || only original server (Arathor) || total played: 239 days || Kedvenc játékom
Török Gergő
De van egy kissebb dolog amit meg tudsz változtatni
PL
Keresd meg a ..\lionhead studios\black & white 2\data\balance\ könyvtárban a
gamebalancemiracle.txt nevű fájlt és nyisd meg text editorral (pl. notepad). Ebben láthatod a miracles és a spells neveket. Az elől levő szám a szükséges mana értékét mutatja.
Itt még azt is át tudod irni hogy mennyi fába kerüljön egy ház templom Stb
Persze kis angoltudás nem árt


Írd át ezeket amennyire akarod és mentsd el a fájlt.
Lendítés,célzás,dőfés,vissza
Szeretnék egypár dolgot kérdezni:
1, Már a 2. japános páján tartok (6.) és megépíteték a nyomik a "hurikán csodát", az lene a kérdésem, hogy hogyan lehet "pajzsot" emelni a falum köré? ( Ezt ott látam abba a tekercsbe a menünél) Szeretnék "pajzsot" emelni mert nemakarom hogy lerombolja a házaimat.
2, Nincsen vas! És így nemtudok sok mindent építeni. A bánya kiürült és ha berakom, hogy Moinworker akkor odamegy a központhoz és megál. Hogyan lehetne szeretni vasat ijen hejzetbe?
3, Szerintem valami probléma van. Van a 3. pályán egy farkasom. Ha átlépek a 4. pályára oroszlán lesz! Ha pl: csinálok egy bocit a 3. pályán nem egy boci fekszik ott hanem egy oroszlán! Légyszives írjatok mert egy bocit akarok csinálni a oroszlán melé!
Üdv

Szűcs Endre
Szeretném megkérdezni hogy hol lehet letölteni?

Szűcs Endre
Lendítés,célzás,dőfés,vissza
arra lennék kiváncsi, hogy a lény kinézetét lehet-e vátoztatni, ert lég csúnya lekéne vágni a szörét a tehenemnek.

odaragadt a seggem a székhez
odaragadt a seggem a székhez
Tudjátok én mégcsak most kóstolgatom a játékot és mégcsak a második szigeten tartok. Botor módon csatába küldtem egy kissebb "seregemet" a szigeten portyázó nomádok ellen, természetesen el is vertek minket mint annak a rendje. Ezek után a barakk fölötti zászló pirosan villog és nem tudok új csapatot összeállítani. Annyira lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet új sereget toborozni? megpróbáltam embereket a barakk mellé/bele tenni, de az nem jött be és nincs ötletem. Tud valaki segíteni?
Előre is köszi!
A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.
de még mindig nem jöttem rá hogy mi lehet ezzel a sz-el PLEASE HELP ME valaki !!!











Lendítés,célzás,dőfés,vissza
Ne is várj javítást, megmondta Peter Molineux, semmilyen Vistás pecset nem ad ki Fable-höz, Black and White-hoz, mivel annyira de annyira elfoglaltak.

(És akkor elvárják, hogy ezek után vegyük a szaros játékaikat. Ennyi támogatást sem adnak. Na nem baj, mivel felvásárolta őket a Microsoft, majd ők kiverik belőlük úgy is, vagy MS csinál egyet!)
World of Warcraft 2006.01.31-2007.10.08 || only original server (Arathor) || total played: 239 days || Kedvenc játékom
Ma vettem meg eredetibe a játékot felraktam a patchokat megy a magyarítás is de mikor végre játszhatnék mindig kidobja hogy Hibajelentés elnézéstkér blablabla Valaki segítsen PLS
PLEASE Help Me





Lendítés,célzás,dőfés,vissza
nekem lenne egy kérdésem!asszem a 4. szigeten van egy olyan küldetés hogy a szerzetes vagy kinek el kell döntenie 3 sziklát!ott nekem mit kell csináli?

dombi zoliii
a küldetés meg kb akkor jöm elő ha már félig lemerítetedd a bányát
Inkább vérezzünk párbajban, mint pározzunk vérbajban.

Na szóval 8000 tribute kéne h megvegyem a szirént de egyik küldetést sem tudom megcsinálni, és a pálya közepe fele ha jól emlékszem megjelent egy barlangos küldetés amikor katonákat kellett beküldeni hogy elintézzenek valami szörnyet!Az mikortól jelenik meg?
De ha van tribute kód az is jó

sajtoscsirke rulez!!!!! vápádá vápádá

Nem tudom a B&W2-ben az embereimet megölni varázslattal(mindennapi)
ill. az épületeimet nem tudom lerombolni a varázslattal(mindennapi)
És nem tudom fejleszteni az épületeket és a falat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SEGÍTSÉG!!!!!!!

Papp Gábor/PG(pg_papp_gabor@freemail.hu)
az lenne a gondom hogy van egy teljesen uj gépem winxp home sp1.. egyenlore aztan dualmagos amd athlon x2 4000+ msi n7600gt vidkari meg 1gb ram... namost a gép majdhogynem szuz... felrakom ra a nem tul eredeti jatekot minden jo... cdkép bemountolva es mar éppen elindulna mikor kiirja h az adatok amikkel dolgoztam elvesztek...!!


Most csak anyi kérdésem van hogy, elöről kezdem a jatekot és melyik lényt érdemes választani?
"Bálnák ki a partra mindeki akarja!"

Már csak anyi kérdésem van hogy kövehonnan tudok szerezni?
Vagy azt az emberek folyamatosan gyűjtenek?
"Bálnák ki a partra mindeki akarja!"
Amikor megkapod az írányítást fogd a teremtményed, és vidd a leendő falon kívülre, majd engedd el, és építsd fel a falat, de kaput ne tegyél rá! Arra figyelj hogy a lényed kinnt maradjon a falon! amikor támad az elloenség a lényeddel verd szét őket! (meg is etetheted majd vele a hullákat, így nem lesz éhes)
Közben a falat az emberek szép lassan felépítik, és amikor nem támadnak a japánok, akkor tudod fejleszteni a városodat!
Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!
Ott akadtam el amikor a japánokkal másodszorra csapok össze.
Az intróban az elöző pályán legyőzött japán ember beszélgett a bátáyával.
Ezután kezdődik a jaték, de itt szinte alig kapok követ, falat épphogy tudok emelni és ajapánok folyamatosan támadnak. Mit tegyek?
Hogyan lehet megcsinálni?
Tud valaki tippet adni?
Előre is köszönöm!!

"Bálnák ki a partra mindeki akarja!"
Tudna vki segíteni nekem a keresztapa játékban?

az 1sovel te nem jatszottal

Üdvözlettel:A hang az Ön fejében,amely akkor szól Önhöz,ha olvas valamit
nempártoloménsenkinézeteit
Ezzel sokat segítettél!
Amúgy végre egy kis falu átállt az oldalamra és most már nagyon fasza vagyok, még nehezebb lett a game

Ha rámész a város "központi épületére" akkor kiírja hogy mennyi pont szükséges a különböző falukhoz, hogy áttálljanak hozzád. Így meg is lehet nyerni egy küldetést, ha mindenki áttáll hozzád de ahoz elég nagy pontszámot kell elérned.
||www.splintercell.hu||
Népesség TALÁN elkezdett növekedni, de hirtelen a sok breederemet felkapta egy hurrikán hurrá!
És ezt hogy érted ?, hogy fejlesztem a városom?
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Star Wars Episode I: Jedi Power Battles teszt
- 2. Marvel's Spider-Man 2 PC-s teszt – Pókember második kalandja is PC-re költözött
- 3. Év játéka 2024.
- 4. Napokon belül elrajtol a Sancticide korai változata
- 5. Keep Driving teszt – Az út maga a cél
Legfrissebb fórumtémák
- 22:04
- Path of Exile 2 [35]
- 21:18
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1479]
- 11:48
- Sorozatok [10882]
- 21:13
- Szét*** az ideg [5246]
- 10:28
- VR-verziót kap a Sid Meier’s Civilization VII [hozzászólások] [2]
- 23:07
- Kipróbálhatod az Amerzone: The Explorer’s Legacyt [hozzászólások] [2]
- 15:13
- GG - GameGuess játék [844]
- 15:10
- Helyzetjelentés [157304]
- 14:56
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15115]
- 10:00
- Kingdom Come: Deliverance II [13]