28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Black Hawk Down demo (Hírek)

Peeter
#2 Peeter [5697]
Ja.Csak annyi a baj hogy demo játszhatatlnul szaggat nálam,de amit kipróbáltam az alapján nagyon frankó game lesz.Legjobban én ezt a gamet várom.A Doom3 elmehet a francba.Ez lesz a legüberebb!

I don't want you back!!!

Válasz erre

The Lord
#1 The Lord [3553]
A Single Player demó után szvsz egy nagyon korrekt taktikai shooter-rel nézünk szembe, már csak az AI-n kellene egy picit javítani, habár a film alapján az is tök korrekt, hiszen nem profi katonákkal, hanem félőrült barmokkal állunk szemben

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat