sziasztok
Valakit nem érdekelne egy 3 éves psp? Hátulja kicsit karcos de képernyője és a gombok tökéletesek! 4db régi játék van hozzá,de meg van hackelve tehát netről bármilyen játékot le lehet rá tölteni Van hozzá egy tok is +egy 2gb-os memory stick!
5-6 ezerért adnám el így kompletten....ha valakit érdekel az írjon ide vagy a -ra
Köszi
Eladó használt cuccok (CDRW, DVD stb.)
8-9? Csak azért kérdem, mert nem láttam az internetes árlistákban, hogy nagyon árulnák. Amúgy sajnos nem pro.
Köszi.
Köszi.
Sziasztok! Eladó TRUST digitális fényképezőgép adatkábellel 15.000,- ft-ért, DIMARSON 5.1 házimoziszett 20.000,- ft-ért. Elsősorban kaposváriak jelentkezzenek ajánlataikkal.
8-9. Sima, biztos nem pro?
Sonic boom babieee!
passz... én annyit tok, hogy Geforce 2 VGA kártyámért tavaly nyár végén 4000 Ftot kaptam egy computerbontóban a klauzál utcában
Igaz én még nem akarok eladni semmit, (hirtelen most nem találtam ennek jobb helyet) csak érdeklődnék, hogy mennyit érhet egy használt, sosem tunningolt Club3D Radeon 9000 64Mb-os videokártya nagyjából.
A válaszokat előre is köszönöm.
A válaszokat előre is köszönöm.
A Joy most még megvan? Kímélt állapotú?
"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon
Eladom:
Intel Pentium 3 850MHz
Abit VH6-II (3 sd-ram dimm,6 pci port,4x agp,AC'97 audio,USB )
32 MB SD-Ram
256MB SD-Ram
érdeklődni a címen a topicot nem látogatom.
Intel Pentium 3 850MHz
Abit VH6-II (3 sd-ram dimm,6 pci port,4x agp,AC'97 audio,USB )
32 MB SD-Ram
256MB SD-Ram
érdeklődni a címen a topicot nem látogatom.
Az Asus CD és a Pio DVD is elkelt.
A hangkártya és a joy még mindig eladó.
A lista kiegészül 1 db 128 MB-os, kétoldalas, PC100-as (8 ns) Siemens SD-RAM modullal. A ram ára: 1500-.
A hangkártya és a joy még mindig eladó.
A lista kiegészül 1 db 128 MB-os, kétoldalas, PC100-as (8 ns) Siemens SD-RAM modullal. A ram ára: 1500-.
Eladók az alábbi használt cuccok:
- 1 db 50X Asus CDROM: 3000-
- 1 db Mitsumi CR-4804TE CDRW (4x4x24): 6000-
- 1 db ESS Maestro1 chipes PCI-os hangkártya: 1500-
- 1 db Genius Flight2000 (F22) joystick (gameprotra csatlakozik): 1500-
Ezenkívül lessz még egy Pioneer 105S DVD, erről 7-én (hétfő) tudok többet mondani. Az ára előreláthatólag 6000 HUF lesz.
A termékek garancia ideje lejárt.
- 1 db 50X Asus CDROM: 3000-
- 1 db Mitsumi CR-4804TE CDRW (4x4x24): 6000-
- 1 db ESS Maestro1 chipes PCI-os hangkártya: 1500-
- 1 db Genius Flight2000 (F22) joystick (gameprotra csatlakozik): 1500-
Ezenkívül lessz még egy Pioneer 105S DVD, erről 7-én (hétfő) tudok többet mondani. Az ára előreláthatólag 6000 HUF lesz.
A termékek garancia ideje lejárt.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
