28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Eladó használt cuccok (CDRW, DVD stb.)



Írd ide hozzászólásod:

Lyobag
Lyobag [6266]
passz... én annyit tok, hogy Geforce 2 VGA kártyámért tavaly nyár végén 4000 Ftot kaptam egy computerbontóban a klauzál utcában
Barack
Barack [670]
Igaz én még nem akarok eladni semmit, (hirtelen most nem találtam ennek jobb helyet) csak érdeklődnék, hogy mennyit érhet egy használt, sosem tunningolt Club3D Radeon 9000 64Mb-os videokártya nagyjából.
A válaszokat előre is köszönöm.

Vissza

Fórumszabályzat