Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
South Park

Mit mond utána, kiderül belőle valami méretesebb spoiler, vagy folytathatom? 
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Valaki látta a legújabb részt tegnapelőttről?
Vélemények?"I guess I have a soft spot for pretty faces"

"I guess I have a soft spot for pretty faces"
"I guess I have a soft spot for pretty faces"
), de fogalmam sincs, Barbara Streisand honnan jött, mikor szerepelt korábban, vagy kicsoda az a klónozós fickó, a Pip nevű kissrác stb. Most kb. úgy lenne jó, ha kikeresném az összes korábbi részt, ami ehhez a kettőhöz kapcsolódik, és elkezdeném átismételni őket elölről... 
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ezt is visszanézhetted volna, mert csak egy pár hsz-el ezelőtt volt (ahogy te is írtad)! De miért is, hiszen ez egy fórum...
már egyébként egyszer leírtam valakinek (el tudom képzelni, hogy neked!), hogy az internet, és főleg a Google korában ilyet írni, hogy "azt hallottam" abszolúte primitívség, fél perc alatt utána lehet nézni mindennek, 99%, hogy lesz róla info valahol, ha létező dolog, amiről "hallottál" (felteszem a híradóban láttad a készítőkkel az interjút).
arról nem is beszélve, hogy EGYETLEN EGY darab hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, és máris világos lett volna a téma, de minek is, hiszen ez egy fórum.

Mert ha nem szedik ki, akkor (nem tudom) de valamit tevékenykedni fognak, a mohamedán vallásosok!
Szívózni éppenséggel szívóznak (katolikus egyház pl. és miért is ne tennék) azonban a "szívózás", perrel fenyegetőzés avagy perelés, és vita finoman szólva sem egyenértékű azzal, hogy a radikális muszlim vitakészség egyet jelent egy késsel a hátadban, avagy, ha a Korán szerint járnak el, a nyakadban. Egyéb vallásoknál általában csupán hőbörögnek, tiltakoznak, ellenben a Mohamed-karikatúrák rajzolói is egyaránt rendőri védelem alatt élnek, s fognak élni életük végéig, illetve micsoda véletlen, a szeretet és béke vallásának hívei (persze persze, egy szűk kissebségük, amit nem túlzottan szűk rétegek is támogatnak) a svéd karikaturista legyilkolásáért 100.000 dollárt fizetnének, de ha valaki a fejét is levágná, az esetben 150.000-et. Honnan is vehették, nem is tudom; de á, megvan, Korán, Medina, zsidók, fejlevágás...Mohamed... Szeret, béke van. Csak ne pofázzon senki, és ne sértse az érzékenységünket, ellenkező esetben nem vitatkoznunk vele, hanem kinyirbáljuk. Jelen esetben is az adott honlapon ugye felhívták az alkotók figyelmét Theo van Gogh esetére, hiszen miért is ne értenének egyet azzal, hogy őt a vita helyett konkrétan kinyírták. S persze baráti lépésként nyújtották oda a honlapon mindenkinek, hol is találhatják meg a két úriembert. Csak, hogy személyesen is vitatkozhassanak velük, persze.
I
nyugati, überliberális demokrácia
Annyira cool, hogy mindezt muszlim barátaink megtehetik, szólásszabadság
Meg a mormonok sem örvendeztek túlságosan


Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
(nem is beszélve a többi ezeréves karakterről, mint Kula bá, vagy Mefityisztó
) A chilli ginger főnök meg állati jó volt
eszembe is juthatott volna, hiszen tényleg ő is vörhenyes, de mégsem. azért az Imaginationland trilógiát nem éri utol, de a mondandója megint jó volt és tényleg Röhejes ez a mohamedes faszkodás a buzi iszlámosoktól, hogy a 21. században ilyenért képesek lennének azok a faszkalapok embert is ölni... holott ugye egy korábbi részben már ábrázolták emberi alakban, nyilván azt nem látták ezek a terrorista patkányok. pont e miatt nagyon bejövős poén volt Jézus szájából a "Jesus Christ!"
meg hogy Buddha kokózott
, látszik, hogy a készítők is annak adnak ezzel hangot, hogy más vallásosok nem szívóznak szinte semmiért, mert vagy nem érdekli őket, vagy felfogják, hogy ez vicces és kész.
azon viszont meglepődtem, hogy Cartman végül alulmaradt Scottal szemben, azt hittem, hogy valahogy majd visszavág neki, nade majd a 300-adik epizódban

A kurva életbe, ez hatalmas volt!


Biztos, hogy az elmúlt jó pár évad legjobb két része!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Legjobb, hogy
SPOILER
ezen durván szakadtam
És igen, megtudjuk ki Cartman apja. 
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Bár most látom, hogy folytatásos. Akkor talán mégse kéne most belekezdeni...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Ez lehet a legnagyobb SP rész, ha megcsinálják rendesen




"I guess I have a soft spot for pretty faces"


Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
És ez a Yahtzee honnan jött, hogyan kapcsolódik a Facebookhoz? Nekem kiskoromban volt egy ilyen társasjátékom, szóval tudom, mi az, de azóta az interneten sehol sem láttam viszont. Lemaradtam volna valamiről?...Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Amin még most is lefáradok az a "szexuális zaklatás (p) panda"! XD



Az első epizód nekem nem igazán jött be. Kicsit mesterkélt is volt, meg igazából váratlan fordulatok nélküli, unalmas, már az első meeting során sejteni lehetett, mire megy majd ki a játék, és tulajdonképpen csak azt fokozták végig. Bár a videójátékos részek nagyon ötletesek voltak.
A második már viccesebb meg fordulatosabb volt szerintem, az olykor egészen tetszett.
Úh, a Sarah Jessica Parker-es jelenetek kegyetlenek voltak...
Na, megyek is nézni a harmadikat...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

SPOILER

asszem így volt a végén a mondat, tanulságos, főleg, hogy nincs két hete, hogy megnéztem a Food Inc-et

FÁKK JÚÚÚÚ DOLFIN END VÉÉÉÉÉÉLL!!!!!!

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
