28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
picit értesz angolul akkor sokkal nagyobbat üt ...
Láttam 5dik sorozattól mindet 2nyelven (ami van).
9edik sorozatot nemtudni mer cool csak ismétel orba szájba összevissza 3adik 4edik sorozattól összevissza (mint ahogy szokta összes sorozatjával) szal nemtudni mikor lesz 9edik sorozat szinkronnal.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Es szinkronos 9 es 10es evad mikor lesz? Nemtudom, szerintem felirattal nem adja ugyanazt a hatast, angolt meg meg nem vagom annyira h ertsem onmagaban

Vissza

Fórumszabályzat