28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Kolbaszharisnya
Kolbaszharisnya [284]
Gyerekek hogy a rákba kell fejest ugrani a vizbe?Azaz az igazság,hogy már régen játszottam vele,és felraktam a mentésem,de már nem emlékszem,hogy anno hogyan kellett...!Please valaki mondja meg...!

Asus a8n-vm,Amd Athlon 64 3700+(1M cache),2X1 Gb Kingmax ram,MSI 7900GTO@GTX 512ddr3,250Gb WD Sata(16m),60GB Maxtor:)

Vissza

Fórumszabályzat