További adatok: 2007-re meg lesz a PREMIER!!!!!!!!!
Forgatóköny: Jeffrey Nachmanoff, JORDAN MECHNER!!!
producerek: Bruckheimer, MECHNER, John August, Mike Stenson, CHAD OMAN, Tim Burton(?)
Egy 2006-os adat szerint Tim Burton rendezné a filmet.
Még azt kell eldönteniük, hogy egybe adják le a Pop-ot vagy külön-külön, mint a Gyűrűk urákat.
Hát én abban reménykedem, h Peter Jackson rendezi.
Sok helyen ez a film így van feltüntetve: PoPSoT, ennek azért örülök, mert így kiderült, h külön-külön fogják őket készíteni.
Hát azé' kiváncsi leszek a Dark Prince-re, ja meg persze Farrah-ra is.
Miami forever