28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

Sammy
Sammy [244]
Ő túl öreg Farahoz... Még Lopez is kilőve.

Úgy is egy arab csaj lesz a választás

Miami forever

Silent
Silent [15516]
Farah... hmmm, Salma Hayek -nek adnám

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Szerintem legtöbbünket Farah érdekli. No meg azért Kaileena meg Shade (vagy, hogy híjják).

Az jó lenne ha külön adnák, az a legjobb.

Man literally too angry to die

Sammy
Sammy [244]
További adatok: 2007-re meg lesz a PREMIER!!!!!!!!!
Forgatóköny: Jeffrey Nachmanoff, JORDAN MECHNER!!!
producerek: Bruckheimer, MECHNER, John August, Mike Stenson, CHAD OMAN, Tim Burton(?)

Egy 2006-os adat szerint Tim Burton rendezné a filmet.

Még azt kell eldönteniük, hogy egybe adják le a Pop-ot vagy külön-külön, mint a Gyűrűk urákat.

Hát én abban reménykedem, h Peter Jackson rendezi.
Sok helyen ez a film így van feltüntetve: PoPSoT, ennek azért örülök, mert így kiderült, h külön-külön fogják őket készíteni.
Hát azé' kiváncsi leszek a Dark Prince-re, ja meg persze Farrah-ra is.

Miami forever

Vissza

Fórumszabályzat