28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

Sammy
Sammy [244]
Az tényleg jobb lenne, ha nem ők lennének a herceg szerepében ebből a szempontból.

pl.
Robin Schou - Liu Kang szerepét vállalta el, mindenféle kaszkadőri munka nélkül.


Jobb is lenne, ha noname-s színészek sorakoznának a film mögött. (pl.lásd a nyárra premierre kerülő Transzformereket).
Egy biztos Farah-t nem egy ismert színész fogja alakítani, hanem egy arab bula.

Miami forever

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Szerintem ne gondolkozzunk ilyen nagy nevekben, mint Orlando Bloom (aki szerintem hihetetlenűl tehetségtelen és EGYÁTALÁN NEM ILLIK RÁ A SZEREP) meg Johhny Depp stb. Úgyis valami noname-Bruce Lee stílusú csáveszt fognak felkérni a szerepre, aki számítógépes technika nélkül is megtudja majd csinálni a falonfutást, meg az efféle nyalánkságokat. Egy Orlando vagy egy Johhny (akit egyépként szeretek) nem tudna eljátszani egy ilyen szerepet...egyszerűen nem illik rá a karakter!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat