28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
De sajnos már megvan, hogy Uwe Ball rendezi!
Sammy
Sammy [244]
Ja, ő télleg jó rendező. De jó lenne, ha P.J rendezné, mert ő már túl esett egy nagy tri-sorozatfilmen.
Ha mégsem, akkor ez a Góré jól hangzik.

Miami forever

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Most ugrott be egy rendező! Nem is tudom, hogy eddig miért nem mondtam! Gore Verbinski! Ő rendezte a Karib-Tenger Kalózai 1/2-őt! Szerintem ő jó lenne a rendezői székbe!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat