28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Sammy return
Sammy return [35]
Mármint ha a JBA-s pályára gondolsz, akkor tényleg nagy csali volt ez a gém.

Miami forever

Lacko
Lacko [11561]
Én rábíztam az asszonyra. Logikai játékokból írta a szakdoliját. Fél perc alatt megvolt.

Amúgy a játék rohadt nagy csalódás volt. Nyomába sem ér a Chaos Theory-nak.
Devon
Devon [84]
Ilyen rövid?
Én 2x kezdtem el a játékot, de az e-mail feltörős résznél mindig elegem lett és uninstall

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

eti8
eti8 [10104]
Hát ez baromi rövid volt Mondjuk mészároltam alaposan, de akkor is... És a befejezés is szar... A happy endben meghal a csaj, ha 2 nem happy endben pedig lecsukják... Én valami olyasmit vártam, hogy vége ennek az egésznek, a csajt nem csukják le és kanyec

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Vissza

Fórumszabályzat