28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

Bzs007
Bzs007 [105]
Hydroganate??? Azok hol vannak/ voltak ???

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

szbszig
szbszig [33649]
Nekem most volt a grottóban, hogy egy hydrogenate csoporttal elszórakoztam vagy negyed óráig, mert folyamatosan regenerate-eltek. Meg nem tudtak sebezni, de én se tudtam sokkal gyorsabban ölni őket, mint ahogy gyógyultak. Aztán elegem lett, a következő falkánál berohantam közéjük, Celestial Circle, bumm, Celestial Circle, bumm, Celestial Circle, bumm, és már feküdtek is mind...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

-Jozef-
-Jozef- [1955]
Én még az első szellemvilágnál meguntam a gémet.Azok a "farkas-zombik" legyakták a csapatot,kedvem meg nagyon volt Elco-val 10 percig lőni őket a cukorkaágyúval.Amúgy tetszett a játék,anime fíling bejött.

100-adik post. Meg most látom,hogy még én nyitottam a topicot.

Vissza

Fórumszabályzat