Lehet, hogy nem ér fel mondjuk a Final Fantasyk szintjére, de nekem akkor is tetszett, mert korábban nem nagyon játszottam ilyen rpg-vel.
Most vagyok ott, hogy ***SPOILER "defeat Heigou" SPOILER***. Szóval már csak egy picike lehet belőle hátra, gondolom. Mondjuk azt a döntési lehetőséget Elcóval és a kristállyal nem nagyon értettem, mert így is, úgy is vissza kellett menni Illuminába, de mindegy. Ja, és még mindig hiányzik két totem. El nem tudom képzelni, hogy hol lehetnek, amikor mindent részletesen átfésültem...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
