28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Kár... Lehet, hogy nem ér fel mondjuk a Final Fantasyk szintjére, de nekem akkor is tetszett, mert korábban nem nagyon játszottam ilyen rpg-vel.

Most vagyok ott, hogy ***SPOILER "defeat Heigou" SPOILER***. Szóval már csak egy picike lehet belőle hátra, gondolom. Mondjuk azt a döntési lehetőséget Elcóval és a kristállyal nem nagyon értettem, mert így is, úgy is vissza kellett menni Illuminába, de mindegy. Ja, és még mindig hiányzik két totem. El nem tudom képzelni, hogy hol lehetnek, amikor mindent részletesen átfésültem...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Tinman
Tinman [1418]
Egy időben bejelentették a 2. részt.
DE Box-on is mérsékelt sikere volt, PC-n meg elég hamar feledésbe merült az 1., így nem meglepő, hogy mindenhol ezt olvasni :

Release Date......Cancelled

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Bzs007
Bzs007 [105]
Lesz SUDEKI 2???

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Vissza

Fórumszabályzat