28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ArmA: Armed Assault (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Samurai, próbáltad már a Perpetua kampányt? (ez itt a reklám helye)
Csak ha gondod van az alapkampány hangulatával...

Grafika: hát az én gépemen tényleg közepes, de pl az Ubi játékai még szarabbul néznek ki rajta mostanság, ráadásul szaggatnak is mint állat (R6Vegaz, Double Agent). És hát láttam jobb gépeken mit produkál az ArmA, plusz néhány képet a 10km-es látótávról és ez tök EGYEDÜLÁLLÓ. Ezért adtam rá tizest. De hát pont ezért van a fórum, hogy leírd az ellenvéleményedet.
Samurai
Samurai [41]
Grafika 10????? Nanemár! Játszhatóság 9?
Legfeljebb, ha csak az OFP-t ismerted előtte. Én is játszottam annakidején az OFP-vel, meg a kiegjével. Jó, volt, de már ott is nagyon rossz volt az irányítás. Ebben meg csak a kiképzés töredékéig jutottam, mert az irányítás ugyanolyan rossz, a grafika meg szintén csúnya, hangulat meg 0. Multiban persze biztos más.

Az értékelés eltúlzottsága miatt bukott ez ki belőlem. Persze, értem én, hogy rajongás, meg minden. Én is tudok elfogult lenni sokmindenben.

Vissza

Fórumszabályzat