28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

állatkínzás börtön nélkül



Írd ide hozzászólásod:

Attila88
Attila88 [7503]
nem értem, hogy miért nekem címeztek itt többen hozzászólást, sajna csak Germinator-nak volt 95 felett az IQ-ja, és értette, hogy mit próbáltam legépelni.

csak a dolgok súlyáról kéne elgondolkodni. a média mekkora prioritást fordított erre? hmm? vajon miért? azért mer valami új, és faszán el lehet adni, azért.
merem állítani, ha egy kaszkadőr halt volna meg vmelyik film forgatásán, abból nem lett volna napló-műsor.

az idézett mondat pedig - mondhatjuk - költői túlzás, és azért remélem belül ti is érzitek, hogy igazam van.

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Gillette
Gillette [9789]
Igen. Sok helyen agyoncsapják őket vagy úgyanúgy vízbefolytják, de ők nem veszik videóra és főleg nem feszítenek vele filmfesztíválokon, hogy hú mekkora kibebaszott művész vagyok mert képes voltam rá és megbotránkoztattam meg polgárpukkasztottam ráadásul még díjat is kaptam érte úgyhogy szopjon le mindenki tövig.


nagyobb bűnösnek lesz beállítva a macska-folytó, mint egy tömeggyilkos?

Baromság.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Attila88
Attila88 [7503]
ez nehéz ügy...
hirtelen mindenki szent lett, és állatvédő.
sok helyen a nem kívánt kismacskát, kiskutyát nemes egyszerűséggel agyoncsapják...
elítélem az állatkínzást, de ezt ennyire felfújni. szánalmas... nagyobb bűnösnek lesz beállítva a macska-folytó, mint egy tömeggyilkos? média rulez.

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Furcsa h még nem volt...
Tudom h már lejárt, meg unalmas, de ez akkor is durva.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat