28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Router



Írd ide hozzászólásod:

Vöge
Vöge [288]
Nyomtatni legjobb tudomásom szerint csak úgy lehet routeren keresztül, ha a nyomtató a router usb portjára van rádugva (az enyémen ilyen pölö nincs, vagyis nem tudok így nyomtatni). Ha van, és rádugtad, akkor a nyomtató driverét telepítsd föl mindkét gépre, és elméletileg működnie kell.
Hogy a két gép lássa egymást, a hálózatoknál a hálózatok beállításánál kell valamit állogatni, ha jól emlékszem.

Vissza

Fórumszabályzat