Sziasztok valaki tudna nekem segíteni feltelepítettem vmi patch 1 2-töt mert irták hogy milyen jo meg javit a játékon stb.Erre most elsem indul kiirja hogy elnézést a program leáll ... előtte crackkeltem mert kiirta hogy helyezzem be az eredeti cd/dvd!Ha valakinek volt már hasonlo problémálya és megtudta oldani vhogy akkor kérem segitsen.
Előre isköszi!!!!
