28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hát, ez jó kérdés. Fogalmam sincs, mi lehet, én nem tapasztaltam hasonlót. De gondolom, te is csak ebben az egy játékban. Esetleg frissíts drivereket, telepítsd újra a játékot. Nem tudok nagyon értelmesebb tippeket adni sajnos. Talán még megpróbálhatnád a kérdést valami más topikban is feltenni, ahol többen olvashatják, mert ez tuti, nemcsak a játék hibája.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

GustyX
GustyX [7048]
A hangok olyanok mintha tekernék előre, így az egész egy cincogás. Text speed, normalra van állítva, de úgy sem működik. Mi lehet a probléma?
Ráadásul ha leveszem a hangot, akkor is megmarad ez a cincogás...

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat