
MP3 lejátszók
amugy fogadjunk h jobb a hallasom, mint neked

Alapbol amit nem dugsz fel az agyadig csak behelyezel... az mar nem lehet tiszta. Minden külsö zaj egy hagyomanyos eseten lazan beszürödik.
SE fülesnel asse tom megkülömböztetni - pedig meg zene se szol -, hogy Trabant v. egy Ikarus busz jön-e mögöttem.
Es a Te füled mar sorry - de ritka sz@r.
Genius 5.1-esed van (viszont nem a Home Teather - hanem az a full gagyi müanyag dobozos)! BOCS !!!
(nem voltam meg nalatok - de tod: apameknak is az es egyszerüen gaaaz)!
Es neked az tetszik - ugy tom (haaat en a falat kaparom mindig apumeknal)!
Zsebböl megvehetne egy 100k-s hangfalat - de neeem...
Sz@r genius van nekik is. :S
De haver vagy - szal tom: nem haragszol meg öszintesegem miatt
Melyet olyan szinten nyomja - h. a fogsorodban erzed (bizonyos zeneknel nagyobb hangerön pedig plane). "jobban loki a melyet" (...Tiedhez kepest sokszorosan...)!
Jahh - igen! Maximalis hangerön SEM torzit (gyakorlatilag en meg fülesnel es hangfalnal sem tapasztaltam hasonlot - eddig)!
De h. ne csak a fülest dicserjem: a 2.1-es Creative P380-as hangfalam szebben szolt a mobillal összedugva, mint az Abit NF7-S hangkartyamra szerelt Soundstorm integralt hangchip-el. (ami simanlazan nem szamit gagyinak)!
Különben amit Te mondasz - az is engem erösit meg csak szolok. Ill. amugy meg Te sem hallottal meg iPod-ot... (vagy legalabbis nem hasonlitottad a kettöt össze közvetlenül).
SE fülesnel asse tom megkülömböztetni - pedig meg zene se szol -, hogy Trabant v. egy Ikarus busz jön-e mögöttem.
Es a Te füled mar sorry - de ritka sz@r.
Genius 5.1-esed van (viszont nem a Home Teather - hanem az a full gagyi müanyag dobozos)! BOCS !!!
(nem voltam meg nalatok - de tod: apameknak is az es egyszerüen gaaaz)!
Es neked az tetszik - ugy tom (haaat en a falat kaparom mindig apumeknal)!
Zsebböl megvehetne egy 100k-s hangfalat - de neeem...
Sz@r genius van nekik is. :S
De haver vagy - szal tom: nem haragszol meg öszintesegem miatt
Melyet olyan szinten nyomja - h. a fogsorodban erzed (bizonyos zeneknel nagyobb hangerön pedig plane). "jobban loki a melyet" (...Tiedhez kepest sokszorosan...)!
Jahh - igen! Maximalis hangerön SEM torzit (gyakorlatilag en meg fülesnel es hangfalnal sem tapasztaltam hasonlot - eddig)!
De h. ne csak a fülest dicserjem: a 2.1-es Creative P380-as hangfalam szebben szolt a mobillal összedugva, mint az Abit NF7-S hangkartyamra szerelt Soundstorm integralt hangchip-el. (ami simanlazan nem szamit gagyinak)!
Különben amit Te mondasz - az is engem erösit meg csak szolok. Ill. amugy meg Te sem hallottal meg iPod-ot... (vagy legalabbis nem hasonlitottad a kettöt össze közvetlenül).
hat hangzasilag a w810i fulesenel nem tapasztaltam semmi extrat az en 4900ft-os sony-mhoz kepest, de teny, hogy az az SE fules, amit agyadig felnyomsz, jobban loki a melyet! de az en fulesem is kristalytisztan szol, csak annyira nem adja a basszust mint aza gumis SE fules..
es en T A P A S Z T A L T A M
es en T A P A S Z T A L T A M
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
